Bright & Spacious Apartment In Madeleine

  • 31 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Bright & Spacious Apartment In Madeleine Paris розташовані на відстані 12-хвилинної прогулянки від Великого палацу, звідки можна легко дістатися до залізничного вокзалу Обер, що знаходиться за 5 хвилини пішки.

Відвідувачам Bright & Spacious Apartment In Madeleine сподобається комфорт ванної кімнати з феном і рушниками.

Апартаменти пропонують гостям зручності для самостійного приготування їжі, включаючи холодильник, духовку і кухонне приладдя.

Апартаменти розташовані на відстані 5-хвилинної прогулянки від станції метро Мадлен та на відстані 2.2 км від Тріумфальної арки. Гості можуть легко дістатися до площі Згоди, що знаходиться за лише за 0.7 км. Лувр знаходиться за 25 хвилини пішки.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Bright & Spacious Apartment In Madeleine Париж
Le Loft Bleu La Madeleine - Un Mini Loft Design Et Tres Central
Ціна лише для моб. пристроїв

Le Loft Bleu La Madeleine - Un Mini Loft Design Et Tres Central

8.7
Відмінно 58 відгуків
83 м від помешкання
USD 190 USD 171
за ніч
Appartment Au Coeur De Paris 8E
Ціна лише для моб. пристроїв

Appartment Au Coeur De Paris 8E

133 м від помешкання
1 Min Opera - Ac - Authentic Parisian Experience
Ціна лише для моб. пристроїв

1 Min Opera - Ac - Authentic Parisian Experience

234 м від помешкання
USD 1220 USD 1098
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    20 км

    Залізничні вокзали

    Gare Saint Lazare
    400 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi в номерах

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 21:00
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензії7510800841191
    Часті питання
    • Чи є в квартирі Bright & Spacious Apartment In Madeleine безкоштовний Wi-Fi?
      Доступ до Інтернету надається безкоштовно в квартирі Bright & Spacious Apartment In Madeleine.
    • У цій квартирі можна розмістити домашніх тварин?
      У цій квартирі не є дружелюбним до домашніх тварин.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    20 км

    Залізничні вокзали

    Gare Saint Lazare
    400 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Bright & Spacious Apartment In Madeleine Париж

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити